NOMETNES

Aktīva atpūta draugu lokā

Viesu mājā KRAUKĻI katru vasaru notiek vairākas bērnu nometnes - dabas pētniekiem, dejotājiem, dziedātājiem, kā arī anģļu valodas apguvējiem. Viesu nama teritorija ir piemērota dažādām aktivitātēm - pie mums varēsiet gan sportot, gan zīmēt, dejot un meditēt. Ir divi dīķi un upe, visi no tiem ir piemēroti arī peldēšanai. Tuvējā mežā gar upi izveidotas pastaigu takas ar iekārtotām ugunskura vietām, skatu torni un laukumiņiem pie upes makšķerēšanai. Bērniem izveidoti vairāki rotaļu laukumi un trošu šķēršļi „Murkšķu trase”. Apkārt esošais mežs, upe, miers un klusums, kā arī jūras tuvums, radīs neaizmirstamas un pozitīvas emocijas gan lielam , gan mazam mūsu viesim.

Bērni un audzinātāji nakšņo divās ēkās -  10 istabiņās pa 2-8 cilvēki. Nodarbības notiek gan viesu nama zālē, gan āra nojumēs, kā arī brīvā dabā. Katrā ēkā ir vairākas dušas un tualetes.  Piedāvājam bērniem arī vienu reizi izbaudīt arī īstu pēršanos lauku pirtī (ja vēlas). 

 

Nometnes laikā bērni var kādu dienu pavadīt arī pie jūras, kas atrodas pavisam netālu. Ir iespējams apskatīt Svētupes lībiešu upuralas un organizēt arī izjādes ar zirgiem.

Viesu nama sadarbības partneris nodrošina bērniem ēdināšanu 3-4 reizes dienā. Maltītes tiek pievestas uz viesu māju. Nometnes vadītāji var izvēlēties sev tīkamāko ēdinātāju un slēgt ar to līgumu.

Gan viesu mājai, gan ēdinātājiem ir visas nepieciešamās atļaujas nometņu apkalpošanai.

Ar prieku sniegsim palīdzību nometnes organizēšanā!

Labi bija pie mums dzīvot,
Visapkārt upe tek,
Visapkārt upe tek,
Vidū Saule ritināj’.

“Viesu māja ir ideāla vieta nometnes organizēšanai. Tāpat kā 2017.gadā, arī šogad organizēsim vairākas nometnes Kraukļos." Diāna Zepa, Rīgas 1.valodu skolas vadītāja

Mūsu dabas pētnieku nometnē Kraukļos bija daudz un dažādu iespēju iepazīt augu un dzīvnieku pasauli. Ilmārs

Mūsu adrese

Kraukļi, Salacgrīvas pagasts,

Salacgrīvas novads, LV-4033, Latvija

Kontakti

TEL: +371   26322316

E-PASTS: kraukli.pirts@gmail.com

Sekojiet mums

  • Facebook Reflection

© 2018 by Kraukļi 

Bērn nometne Kraukļos